Nasza firma istnieje od 1993r

Aktualne oferty pracy

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Wola Rzędzińska, k. Tarnowa

Opis stanowiska:

- bieżąca kontrola produkcji w zakresie kontroli przebiegu procesu produkcyjnego na dziale tworzyw sztucznych oraz poprawności wyrobu gotowego,

- prowadzenie dokumentacji bieżącej – kontroli końcowej, kontroli wyrywkowej,

- kontrola części kupowanych pod względem zgodności z certyfikatami,

- poszukiwanie nowych rozwiązań w celu podnoszenia jakości oraz minimalizowania odpadu produkcyjnego,

- nadzór jakościowy nad procesami produkcyjnymi,

- wykonywanie pomiarów wyprasek z tworzyw sztucznych,

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne, wyższe techniczne – preferowany kierunek mechaniczny, elektrotechniczny,

- umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych,

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

- umiejętność szybkiej oceny sytuacji, podejmowanie decyzji o wprowadzaniu zmian w procesie produkcyjnym,

- umiejętność pracy w zespole,

- Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość systemu ERP CDN XL.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

- atrakcyjne warunki pracy w młodym zespole,

- umowa na pełen etat, praca dwuzmianowa

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,

- możliwość rozwoju zawodowego

CV należy przesyłać na adres: praca_produkcja@polmark.tarnow.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W celu uzyskania dostępu do cennika prosimy o kontakt z Państwa opiekunem handlowym

Pobierz cennik